Ministr

Politické hlasovací systémy:

Hlasovací systém MINISTR 3

MINISTR® 3
 

Kompaktní mobilní elektronický hlasovací, řídící a archivační a konferenční systém, propojený pomocí kabelů SFTP Cat5e z jedné jednotky do druhé; napájení Poe.

Hlasovací systém MINISTR 4

MINISTR® 4
 

Kompaktní mobilní elektronický hlasovací, řídící a archivační a konferenční systém, propojený pomocí kabelů SFTP Cat5e z jedné jednotky do druhé; napájení Poe.

Hlasovací systém MINISTR 6 - wifi

MINISTR® 6
wifi

Mobilní bezdrátový hlasovací, řídící a archivační systém pro řízení a zaznamenávání průběhu zasedání pomocí PC tabletů, notebooků nebo mobilních telefonů vybavených OS Android nebo Windows.

Hlasovací systém MINISTR 7

MINISTR® 7 wifi
 

Mobilní bezdrátový hlasovací, řídící a archivační systém pro řízení a zaznamenávání průběhu zasedání pomocí malých, jednoduchých a spolehlivých hlasovadel, s velmi dlouhou výdrží.

Hlasovací a konferenční systémy MINISTR® obsahují funkcionality pro přenos videa na internet, včetně automatického polohování kamer.
Hlasovací a konferenční systémy MINISTR® jsou přizpůsobené pro automatický přepis zvukového záznamu do textového editoru pomocí příslušných SW např. NEWTON Dictate.

Mobilní bezdrátový výukový, kongresový
a statistický hlasovací systém:

Mobilní bezdrátový výukový, kongresový a statistický hlasovací systém <sup>©</sup> 7e

MINISTR® 7e
 

Jednoduché vytváření a vyhodnocování odpovedí, aktivita studentů, orientační zkoušení, průběžná zpětná vazba, adresné i anonymní odpovědi atd. Přehledný intuitivní software je ve formě add-inu pro MS PowerPoint (verze 2007 a vyšší). Možno připojit až 2000 hlasovacích zařízení naráz.

Konferenční systém:

Konferenčné systémy Ministr<sup>©</sup>

MINISTR® MCS
 

Mobilní mikrofónní konferenční systém je propojený pomocí kabelů SFTP Cat5e z jedné jednotky do druhé; napájení Poe.
Ovládání je velmi jednoduché a výsledný zvuk je kvalitní a srozumitelný pro ozvučení prostoru a nahrávání. Konferenční jednotky jsou vybavené mikrofonem na husím krku se světelným prstencem, ovládacím tlačítkem a signalizací LED.