Ministr

Ministr® 4

Mobilní nebo vestavný kabelový hlasovací, řídící a archivační systém

- komplexní systém pro řízení a zaznamenávání průběhu jednání pomocí metalicky propojených hlasovacích modulů

Mobilní nebo vestavný kabelový hlasovací, řídící a archivační systém

Základní vlastnosti systému:

Mobilní nebo vestavný kabelový hlasovací, řídící a archivační systém

 

Mobilní nebo vestavný kabelový hlasovací, řídící a archivační systém Mobilní nebo vestavný kabelový hlasovací, řídící a archivační systém

Informace o průběhu zasedání, výsledky a další potřebné údaje jsou během jednání zobrazovány videodatovým projektorem na plátno a rovněž pomocí monitorů tak, aby všichni zúčastnění měli přehled o jednání a jeho výsledcích.

Díky archivovaným záznamům Vám používání systému zabezpečí lepší přehled a informovanost o průběhu zasedání a o výsledcích provedených hlasování. Elektronická forma dat včetně zvukového záznamu Vám poskytuje možnost snadné prezentace získaných dat a údajů na internetu nebo v informačních kioscích.

Ihned po dokončení hlasování systém umožní zobrazit a vytisknout jmenný seznam účastníků s jejich volbami v daném hlasování. Tento výpis je možné vytisknout rovněž dodatečně z archivovaných dat.

Pro lepší orientaci při jednáních lze na plátno promítat aktuální návrh usnesení, a to jak během diskuse, tak před samotným hlasováním.

Mobilní nebo vestavný kabelový hlasovací, řídící a archivační systém Mobilní nebo vestavný kabelový hlasovací, řídící a archivační systém Mobilní nebo vestavný kabelový hlasovací, řídící a archivační systém