Ministr

Zvuková technika a ozvučovací systémy

Navrhujeme a realizujeme komplexní řešení

 

Nabízíme podporu pro firmy provádějící dodávky a montáže zvukové techniky pro ozvučování veřejných, sportovních a dalších prostor.
V případě potřeby mne osobně kontaktujte na telefoním čísle: +420 603 491 297 nebo e-mailu: info@ministr.cz.

Rád zodpovím dotazy ohledně technických údajů a cen.

 

V případě ozvučování prostor, jako např. sportovní stadiony, kde je předpokládána vysoká hladina hluku v pozadí, a zároveň je kladen požadavek na dobrou srozumitelnost v místě vzniku hluku v pozadí (ohlasy publika), jsou některé parametry upraveny zvláštními požadavky. Vzhledem k častému univerzálnějšímu využívání krytých ploch při sportovních utkáních, různých exhibičních show, estrádních pořadech, diskotékách na ledě nebo hudebních koncertech byl vyvinut systém, který splňuje požadované parametry.

Ozvučovací systém musí splňovat požadavek na kvalitní ozvučení daného prostoru, a to zejména mluveným slovem s dostatečnou srozumitelností hlasových formantů v závislosti na akustických vlastnostech daného prostoru a reprodukovanou hudbou, s možností vytvoření dostatečného akustického tlaku pro různé sporty a též soudobou taneční hudbou. Tento způsob ozvučení sportovních hal, včetně jeho bezobslužného provozu, byl v praxi úspěšně odzkoušen v obou halách Arény Pardubice a na ZS v Hradci Králové kromě jiného i při MS juniorů v ledním hokeji 2001/2002, 2007/2008 a vychází z výsledků analýz provozu podobných zařízení instalovaných naší firmou v dalších sportovních halách v ČR.